Сьогодні: четвер, 22 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Біловодська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

14 квітня 2017, 11:32 14.04.2017 - У Біловодському районі триває Всеукраїнська акція «Спорт для всіх-спільна турбота»
У Біловодському районі триває Всеукраїнська акція «Спорт для всіх-спільна турбота»
Щорічно з 1 по 30 квітня в усіх населених пунктах на території України проводиться Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Основними його завданнями є: упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону, покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою різних категорій населення, активізація ремонту та упорядкування простіших спортивних споруд, спортивних та дитячо-спортивних майданчиків, які знаходяться на території навчальних закладів тощо.

докладніше »13 квітня 2017, 12:03 13.04.2017 - Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent проводить другий захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації передових технологій посіву.
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent проводить другий захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації передових технологій посіву.
       Управління агропромислового розвитку Біловодської районної державної адміністрації, доводить до відома сільськогосподарських підприємств району, наступну інформацію.         Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent проводить другий захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації передових технологій посіву.      Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з роботою с/г техніки, для посіву соняшнику міжнародних лідерів-виробників. Поле підготовлене під посів соняшнику-проведений передпосівний грунтообробіток. Участь для аграріїв - безкоштовна     Дні агротехнологій УКАБ - це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. Демонструються технології, які стануть актуальними у найближчому майбутньому. 

докладніше »06 квітня 2017, 11:50 06.04.2017 - Відбулось перше засідання новосформованої громадської ради при Біловодській райдержадміністрації
Відбулось перше засідання новосформованої громадської ради при Біловодській райдержадміністрації
6 квітня відбулося перше організаційне засідання новосформованої громадської ради при Біловодській райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Наталії Будовської та головного спеціаліста з питань внутрішньої політики райдержадміністрації Ольги Магомедової.

докладніше »05 квітня 2017, 15:00 05.04.2017 - Творча година присвячена естрадній артистці Анні Герман
Творча година присвячена естрадній артистці Анні Герман
05 квітня 2017 року в Біловодському територіальному центрі  в Університеті третього віку відбулася  творча година присвячена естрадній артистці Анні Герман. 

докладніше »05 квітня 2017, 14:02 05.04.2017 - Засідання громадської ради
Засідання громадської ради
Шановні члени громадської ради при Біловодській районній державній адміністрації! Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні  громадської ради при Біловодській районній державній адміністрації, на якому планується розглянути питання:

докладніше »05 квітня 2017, 11:28 05.04.2017 - Призовників Біловодщини урочисто провели до лав Української армії
Призовників Біловодщини урочисто провели до лав Української армії
4 квітня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи до лав Української армії призовників Біловодщини. Їх вітали ТВО комісара Біловодського районного військкомату О.Ткаченко, сільські голови, народний вокальний ансамбль «Козаченьки» районного Будинку культури. 

докладніше »05 квітня 2017, 11:12 05.04.2017 - Відбувся відкритий фестиваль дитячо-юнацьких художніх колективів у рамках національно-патріотичного проекту «Ми – разом!» у місті Києві
Відбувся відкритий фестиваль дитячо-юнацьких художніх колективів у рамках національно-патріотичного проекту «Ми – разом!» у місті Києві
2 квітня 2017 року ансамбль барабанщиць зразкового хореографічного колективу «Променад» районного Будинку культури прийняв участь у міському відкритому фестивалі дитячо-юнацьких художніх колективів у рамках національно-патріотичного проекту «Ми – разом!» у місті Києві. 

докладніше »05 квітня 2017, 09:05 05.04.2017 - Становлення нової української школи: виклики, досягнення, перспективи розвитку
Становлення нової української школи: виклики, досягнення, перспективи розвитку
4 квітня 2017 року відділом освіти Біловодської районної державної адміністрації та Біловодським районним методичним кабінетом у приміщенні Біловодської гімназії було проведено районну науково-практичну конференцію «Становлення нової української школи: виклики, досягнення, перспективи розвитку».

докладніше »04 квітня 2017, 17:11 04.04.2017 - Голова райдержадміністрації провів  апаратну нараду
Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду
04 квітня у залі засідань Біловодської райдержадміністрації голова райдержадміністрації  Андрій Грачов провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади, організацій та підприємств району, головами сіл та селища, у якій  взяли участь голова районної ради Петро Самойлов, перший заступник голови райдержадміністрацій Вадим Муратов, заступник голови райдержадміністрації Людмила Морозова, заступник голови районної ради Ірина Козакова, керівник апарату районної держадміністрації Наталія Будовська.

докладніше »04 квітня 2017, 15:08 04.04.2017 - Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
4 квітня 2017  року під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Вадима Муратова  відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС). 

докладніше »03 квітня 2017, 10:40 03.04.2017 - Разом помолилися за мир
Разом помолилися за мир
У неділю, 2 квітня, за ініціативою керівників та повноважних представників церков і релігійних організацій України о 15-й годині в Києві на Софійському майдані та по всіх населених пунктах України відбулися спільні молитви за  перемогу над агресором і встановлення справедливого миру, звільнення полонених в’язнів, за мирних мешканців Донбасу, що страждають від війни, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі.

докладніше »31 березня 2017, 16:10 31.03.2017 - Акція «Посади дерево миру»
Акція «Посади дерево миру»
З 25 березня по 2 квітня цього року з метою бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу та країну в загальноосвітніх навчальних закладах району проводилась акція «Посади дерево миру», приурочена до визначеної на цей період екологічної дати «Година Землі», в якій взяли участь 8 загальноосвітніх навчальних закладів та 4 навчально-виховних комплекси. 

докладніше »31 березня 2017, 14:26 31.03.2017 - У четвер, 30 березня, відбулися урочистості з нагоди 30-річчя створення в Біловодському районі організації ветеранів війни і праці
У четвер, 30 березня, відбулися урочистості з нагоди 30-річчя створення в Біловодському районі організації ветеранів війни і праці
Як і годиться, на свято завітали численні гості – з привітаннями, квітами та подарунками. Перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Муратов, голова районної ради Петро Самойлов вручили  почесні грамоти групі активістів організації. 

докладніше »31 березня 2017, 13:20 31.03.2017 - Триває робота щодо легалізації найманої праці та детінізації заробітної плати
Триває робота щодо легалізації найманої праці та детінізації заробітної плати
Під час засідання колегії облдержадміністрації її учасники обговорили питання про вжиття заходів щодо руйнування схем виплати заробітної плати «у конвертах» та створення нових робочих місць. Враховуючи внесені зміни до податкового, бюджетного та соціального законодавства щодо легалізації заробітної плати шляхом зменшення податкового навантаження, зокрема, на фонд оплати праці, у 2016 році фонд оплати праці у порівнянні з 2015 роком збільшився майже на 1,9 млрд грн або на 20,9 % (з 9,1 млрд грн до 11 млрд грн), про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина, яка виступила доповідачем з цього питання.  

докладніше »31 березня 2017, 13:10 31.03.2017 - В області планується реформування системи поводження з твердими побутовими відходами
В області планується реформування системи поводження з твердими побутовими відходами
На засіданні колегії облдержадміністрації директор Департамену житлово-комунального господарства ОДА Віталій Сурай розповів присутнім про необхідність ухвалення змін до Регіональної програми поводження з твердими побутовими відходами у Луганській області.

докладніше »31 березня 2017, 09:36 31.03.2017 - Відбувся тренінг «Верховенство права та безпека для громад у постраждалих від конфлікту районах України»
Відбувся тренінг «Верховенство права та безпека для громад у постраждалих від конфлікту районах України»
30 березня 2017 року у Біловодську відбувся черговий тренінг в рамках Проекту ПРООН «Верховенство права та безпека для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України» для громадських організацій та активних громадян району. Захід провів спеціаліст із соціальної мобілізації Еміль Коренєв. 

докладніше »30 березня 2017, 16:21 30.03.2017 - Проведено установчі збори для формування громадської ради  при Біловодській райдержадміністрації
Проведено установчі збори для формування громадської ради при Біловодській райдержадміністрації
29 березня 2017 року в приміщенні Біловодської райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Наталії Будовської відбулися установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

докладніше »30 березня 2017, 15:16 30.03.2017 - Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації
30 березня 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Будовської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації.

докладніше »30 березня 2017, 10:57 30.03.2017 - Працює Міжнародна Червонохресна мережа з відновлення родинних зв’язків
Працює Міжнародна Червонохресна мережа з відновлення родинних зв’язків
Програма діяльності Служби розшуку ТЧХУ розроблена у відповідь на потреби членів сімей у розшуку та відновленні родинних зв’язків (ВРЗ), втрачених внаслідок Другої світової війни, сучасних збройних конфліктів, стихійних лих, техногенних катастроф і міграційних процесів у світі та відповідає стандартам Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

докладніше »30 березня 2017, 10:47 30.03.2017 - Уважаемые жители  Беловодского  района!
Уважаемые жители Беловодского района!
С 20 марта по 20 апреля Национальным Обществом Красного Креста Украины объявлен Всеукраинский месячник Красного Креста. Акция проходит с целью улучшения условий жизни социально незащищенных слоев населения и формирования общественного мнения о необходимости постоянного внимания к проблемам одиноких граждан пожилого возраста, инвалидов разных категорий, лиц, больных туберкулезом и ВИЧ/СПИДом, детей-сирот, многодетных и неполных малообеспеченных семей, а также временно перемещенных лиц.

докладніше »Біловодська районна державна адміністрація
92800, Україна, смт. Біловодськ, вул.Леніна, 130
Тел. (06466) 9-16-31, факс 2-02-36
Веб-сайт: http://bv.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@bv.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bv.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Біловодська РДА