Сьогодні: четвер, 22 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Біловодська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

14 січня 2014, 16:43
2014-й год провозглашен Годом Тараса Шевченко
    В соответствии с Указом Президента Украины В.Ф.Януковича 2014-й год провозглашен Годом Тараса Шевченко. Ведь именно в этом году 9 марта украинский народ отметит двухсотлетний юбилей со дня рождения Великого Кобзаря.

докладніше »04 вересня 2013, 09:49
День фізкультури і спорту
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який сприймається в суспільстві як свято здоров'я, краси, гарту і молодості. 

докладніше »04 вересня 2013, 09:44
День рятівника
  Шановні рятівники району! Прийміть найщиріші вітання  з вашим професійним святом!

докладніше »27 серпня 2013, 15:30
Вітаємо всіх підприємців району зі святом – Днем підприємця!
Основа добробуту держави з розвинутою ринковою економікою – це середній клас, який включає в себе малий та середній бізнес. Ми вітаємо усіх енергійних, ініціативних людей, які змогли успішно організувати  та розвивати свою справу. Діяти, долати чисельні перешкоди, втілювати в життя нові ідеї та проекти – це талант і одночасно великий труд, який заслуговує на повагу та підтримку.

докладніше »22 серпня 2013, 14:27
23 серпня – День Державного Прапора України 24 серпня – День незалежності України
                Шановні жителі Біловодського району!         Сердечно вітаємо з національним святом  - 22-ою річницею    незалежності України та Днем Державного Прапора України.          День 24 серпня 1991 року став зворотнім моментом, першим кроком до затвердження незалежності. Збулося віковічне прагнення українського народу до суверенітету і самодостатності.

докладніше »26 червня 2013, 16:50
30 июня -День молодежы
Уважаемые беловодчане! Искренне рады поздравить вас  с Днем молодежи! Это праздник молодых людей и тех, кто, несмотря на возраст, остается молодым душой! Молодежь всегда была и остается самой активной и взыскательной частью нашего общества. От молодых ждут новых идей и нестандартных решений, которые будут способствовать подъему экономики, росту уровня жизни, развитию науки и культуры.

докладніше »26 червня 2013, 16:47
День Конституции Украины
От имени районного совета и районной государственной администрации примите самые теплые поздравления с одним из главных государственных праздников – Днем Конституции!   Принятие Конституции стало точкой отсчета новой эпохи в истории независимости Украины.  Основной Закон заложил фундамент построения правового государства, придал импульс развитию демократии, стал отправной точкой развития социальных и духовных преобразований в обществе, гарантировал гражданам права и свободы, закрепив идеалы справедливости и равенства.

докладніше »19 червня 2013, 13:34
Прийміть найщиріші вітання
Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного Дня державної служби!

докладніше »14 червня 2013, 15:01
Шановні жителі Біловодського району!
Прийміть найщиріші вітання і сердечні поздоровлення з великим святом Святої Трійці, яке, зберігаючи вікові духовні традиції, відзначають щороку всі християни України.   То ж нехай чисті голоси дзвонів Свято - Троїцького храму, історичної пам’ятки Біловодщини, відлунюють у наших душах радістю і теплом , надихають на добрі справи і вчинки.

докладніше »14 червня 2013, 15:00
23 червня – День державної служби
Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

докладніше »28 травня 2013, 13:35
6 червня - День журналіста
Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації ! Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом  - Днем журналіста!  Журналістика – це сфера, яка потребує не тільки всебічних знань, ерудиції, вміння об’єктивно повідомити про швидкоплинні події життя, а і великої відповідальності за слово, що пролунало в теле- і радіо ефірі, надруковане в газеті.

докладніше »16 травня 2013, 15:41
19 травня – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
Шановні працівники культури та аматори  народного мистецтва!  Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас зі святом !  Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним, чиє покликання сприяє розвитку української культури та мистецтва.  Завдяки вашому таланту, праці, вашій енергії створюються літературні і живописні твори ,народжуються пісні, звучать музика і вірші, проводяться виставки, свята і фестивалі ,ремонтуються пам’ятники історії і архітектури.

докладніше »29 квітня 2013, 09:56
Зі світлим святом Воскресіння Христового – Великоднем!
Шановні жителі  району!   Прийміть наші найщиріші вітання з одним з найулюбленіших і найшанованіших нашим народом свят – Великоднем, святом, яке несе християнські ідеали любові до ближнього, моральної наснаги та духовного зростання!

докладніше »07 березня 2013, 10:35
8 марта - Международный день прав женщин и мира
Уважаемые женщины! Сердечно поздравляем вас с удивительным, прекрасным, нежным весенним праздником 8 Марта! Не удивительно, что один из первых весенних дней посвящен вам, дорогие женщины. Женщина и весна - это начало жизни, продолжение рода, красота мира - словом, все лучшее, что есть у человечества.

докладніше »28 лютого 2013, 14:57
09 березня - День землевпорядника Шановні працівники землевпорядної служби Біловодщини!
         Від імені районної держадміністрації, районної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом !  Ми добре знаємо , наскільки важливий ваш внесок у проведення земельної реформи, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів.   За останні роки вашими службами виконаний великий обсяг робіт по перерозподілу  земель, формуванню ринку землі, веденню державного земельного кадастру та земельного проектування.

докладніше »18 лютого 2013, 10:52
23 лютого – День захисника Вітчизни
Шановні захисники Вітчизни!  Дорогі ветерани!   Прийміть щирі вітання зі святом, яке є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності та самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини.  Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами.

докладніше »24 грудня 2012, 09:28
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні жителі Біловодщини!    Новоріччя, Різдво Христове - свята омріяні та очікувані ще з діда -прадіда.   Та через літа і роки ми і сьогодні зустрічаємо їх з особливою надією на заможніше і краще життя, на добробут, що має прийти у кожну домівку і в кожну родину.        

докладніше »12 грудня 2012, 09:59
20 грудня – День міліції України!
Шановні працівники і ветерани органів внутрішніх справ!    Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас зі  святом – Днем міліції.    Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників міліції мужня та почесна професія. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

докладніше »12 листопада 2012, 10:36
18 листопада – День працівників сільського господарства
18 листопада – День працівників сільського господарства. Шановні працівники, ветерани сільського господарства! Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають усіх вас з професійним святом.           

докладніше »02 листопада 2012, 13:48
4 листопада - День працівників соціальної сфери
Шановні працівники соціальної сфери! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5

Архів по роках:

2008200920102011201220132014
Біловодська районна державна адміністрація
92800, Україна, смт. Біловодськ, вул.Леніна, 130
Тел. (06466) 9-16-31, факс 2-02-36
Веб-сайт: http://bv.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@bv.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bv.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Біловодська РДА