Сьогодні: четвер, 22 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Біловодська РДАДіяльність РДАЦентр надання адміністративних послуг
Новини

27 березня 2017, 10:14
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!!! Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!
Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їхвідповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

докладніше »22 лютого 2017, 09:20
ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ДУЖЕ ПРОСТО
Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії:

докладніше »22 лютого 2017, 09:17
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!!! До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи.
Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх  Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

докладніше »13 грудня 2016, 07:20
УВАГА ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ! Внесення змін до установчих документів громадських об’єднань
У зв’язку з прийняттямзмін до Податкового кодексу України громадські організації до кінця поточного року повинні внести зміни до установчихдокументів. Ценеобхідно для того, щоб не сплачуватиподатки та лишитись у Реєстрінеприбутковихорганізацій. Громадськіорганізаціїмалифактично два роки для звернення до територіальних органів Мін`юсту, але не всі організації на цей час привели установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України  

докладніше »22 листопада 2016, 07:22
ВНЕСЕННЯ РІШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ З ПРАВОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ
Відповідно до статті 105 Цивільного кодексу України  учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію.  

докладніше »22 листопада 2016, 07:17
ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ НЕГАЙНО ПОВИННІ ПЕРЕГЛЯНУТИ СВОЇ УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ
13.07.2016 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі – Порядок).  Відповідно до Порядку неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

докладніше »22 листопада 2016, 07:06
Державна реєстрація змін до відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організації та об'єднання
Документи, що подаються для державної реєстрації, повинні відповідати вимогам визначеним статтею 15 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та вимогам законодавства України.             Для державної реєстрації змін до відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні професійні спілки, їх організації та об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань надаються такі документи:  

докладніше »22 листопада 2016, 07:05
Державна реєстрація громадського об’єднання із статусом юридичної особи
Громадське об’єднання, яке має намір здійснювати діяльність із статусом юридичної особи підлягає державній реєстрації в порядку, визначеномуЗаконом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», протягом 60 днів з дня проведення установчих зборів. Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.  

докладніше »22 листопада 2016, 07:03
Державнареєстраціязмін до відомостей про громадськеоб'єднанняіз статусом юридичної особи, щомістяться у Єдиному державномуреєстріюридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів
Громадське об’єднання повідомляє про внесення змін до статуту громадського об’єднання, зміни у складі керівних органів громадського об’єднання, зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, зміну місцезнаходження громадського об’єднання протягом 60 днів з дня прийняття відповідного рішення.          

докладніше »22 листопада 2016, 07:02
Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії із статусом юридичної особи
Політична партія забезпечує внесення змін до відомостей про політичну партію, її обласні, міські і районні організації або інші структурні утворення, передбачені статутом партії, а також про первинні осередки політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі, в  порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", у 10-денний строк після прийняття рішень з цих питань. Рішення про зміни до відомостей про політичну партію, її обласні, міські і районні організації або інші структурні утворення, передбачені статутом партії, а також про первинні осередки політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстріюридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, приймаються в порядку, визначеному статутом партії, та оформляються протоколом засідання відповідного уповноваженого органу.  

докладніше »22 листопада 2016, 06:59
Державна реєстрація (легалізація) обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об'єднань
Відповідно до частини 3 статті 16 Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» для легалізації профспілок, об'єднань профспілок їх засновники або керівники виборних органів подають заяви. До заяви додаються статут (положення), протокол з'їзду, конференції, установчих або загальних зборів членів профспілки з рішенням про його затвердження, відомості про виборні органи, наявність організацій профспілки у відповідних адміністративно-територіальних одиницях, про засновників об'єднань. Про належність до певної профспілки організації, які діють на підставі статуту цієї профспілки, надсилають легалізуючому органу за місцем свого знаходження повідомлення із посиланням на свідоцтво про легалізацію профспілки, на підставі якого вони включаються до реєстру об'єднань громадян.                 

докладніше »22 листопада 2016, 06:58
Державна реєстрація структурних утворень політичних партій із статусом юридичної особи
Реєстрація політичних партій, їхніх обласних, міських і районних організацій, первинних осередків або інших структурних утворень, передбачених статутом партії, здійснюється в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", після перевірки поданих матеріалів.           Про утворення обласних, міських, районних організацій або інших структурних утворень політичної партії, передбачених статутом партії, повідомляється суб’єкт державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у 10-денний строк з дня їх утворення.           Обласні, міські, районні організації, первинні осередки політичної партії або інші структурні утворення, передбачені статутом партії, утворюються в порядку, визначеному статутом партії.         

докладніше »22 листопада 2016, 06:57
Запроваджено роботу «гарячої» телефонної лінії для громадських формувань
З метою зняття соціальної напруги в суспільстві, що склалась у зв’язку з необхідністю приведення установчих документів громадських формувань у відповідність до Податкового кодексу України, Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області запроваджено роботу «гарячої» телефонної лінії для громадських формувань за номером – (06452)-4-22-16, графік роботи «гарячої» телефонної лінії – понеділок – п’ятниця з 08.00 по 18.00, перерва з 12.00 до 12.45. 

докладніше »22 листопада 2016, 06:54
ПРИВЕДЕННЯ СТАТУТУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ВИМОГ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ
ПЕРЕЛІК ДІЙ, ЯКІ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ КЕРІВНИКУ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДО РЕЄСТРУ НЕПРИБУТКОВИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ:

докладніше »16 вересня 2016, 16:18
«Як зареєструвати громадську організацію із статусом юридичної особи»
«Як зареєструвати громадську організацію із статусом юридичної особи»

докладніше »16 вересня 2016, 16:04
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ! ПАМ’ЯТКА на тему: «Суб’єкти прийняття документів для державної реєстрації громадських формувань»
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області здійснює державну реєстрацію:

докладніше »08 вересня 2016, 11:11
До 1 січня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи
13.07.2016 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», відповідно до якої неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій з урахуванням положень пунктів 16 і 17 Порядку, затвердженого цією постановою.

докладніше »15 липня 2016, 11:58
Громадські формування мають право подавати документи до центрів надання адміністративних послуг, не звертаючись безпосередньо до управління юстиції
Відповідно до Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року за № 759/19497,

докладніше »11 липня 2016, 12:02
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ
В найближчий час подати та отримати документи у сфері реєстрації громадських формувань в Луганській області можливо буде у трьох місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

докладніше »
||

Архів по роках:

20162017
Біловодська районна державна адміністрація
92800, Україна, смт. Біловодськ, вул.Леніна, 130
Тел. (06466) 9-16-31, факс 2-02-36
Веб-сайт: http://bv.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@bv.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bv.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Біловодська РДА