Сьогодні: четвер, 22 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Біловодська РДАДіяльність РДАЦентр надання адміністративних послуг
Про центр

         З метою наближення  роботи  органів  влади та  органів місцевого  самоврядування  до  європейських стандартів, налагодженню діалогу  між районними органами  влади та  громадянами, забезпеченню  сприятливих  умов  для  реалізації  фізичними та юридичними особами їх конституційних  прав, свобод та законних  інтересів. В Біловодському  районі  16 листопада 2013  року  відбулося  урочисте  відкриття  Центру надання   адміністративних  послуг (далі – ЦНАП).     Центр  адміністративних  послуг створено  на виконання    Закону  України  «Про  адміністративні  послуги

 Приміщення Центру надання адміністративних послуг  Біловодської райдержадміністрації  розташовано в центрі  селища Біловодськ в  будівлі  райдержадміністрації на  першому  поверсі. В приміщені ЦНАП розміщується тільки «фронт-офіс» загальною  площею 90 м.кв в т.ч. який  представляє собою  єдине приміщення, умовно поділене на  зону першого контакту – 40 м.кв. та зону  прийому звернень замовників -50 м.кв. 

Зона  першого контакту – де здійснюється  первинна  робота  з відвідувачами: їх загальне інформування та консультування з питань  роботи центру, ознайомлення суб’єктів  звернення  з  порядком  та умовами надання  адміністративних  послуг. Але не  приймається  вхідний  пакет документів.  

Ця  зона  містить  у  собі сектори інформування  та очікування.  

В секторі   інформування  розміщуються інформаційні  стенди з інформацією про:  графік роботи Центру (дні роботи та прийомні години); перелік адміністративних послуг та  строки їх надання; адресу, поштовий індекс Центру;  номери довідкових телефонів Центру; адресу веб-сайту Центру, факс, електронну пошту Центру;  відомості про супутні послуги, які надаються у приміщенні Центру; порядок оскарження результатів надання адміністративних послуг, отриманих через Центр, а також рішень, дій та бездіяльності працівників Центру;прізвище, ім’я, по батькові керівника Центру, номер його / її телефону, адресу електронної пошти; Положення про Центр;  Регламент Центру.

         На столах для відвідувачів  розміщуються  міні-стенди, книжки з інформацією про  назву  послуги, переліком документів для  отримання послуги,   реквізитів для  внесення  плати за  послугу (у разі   якщо послуга платна) та зразок заповнення заяви. Цей  сектор  облаштовано  столами та стільцями. 

         Сектор очікування  облаштовано   стільцями. 

  Зона  прийому звернень  замовників – де здійснюється  прийом    відвідувачів, а також здійснюється  фахове  консультування. У  простих  справах  можливе  не  лише   прийняття  заяв, але й  вирішення  справи по суті  та  видача  відповідних (адміністративних актів). Ця зона  створена  за  принципом  відкритості  розміщення  робочих  місць 

      «Бек-офіси»  - де не  відбувається  прийом  відвідувачів, а здійснюється  робота  з документами,  знаходяться безпосередньо в  приміщеннях суб’єктів  надання  адміністративних  послуг.  У ЦНАП розміщено 9-ть робочих місць оснащених сучасною комп’ютерною технікою підключеною до мережі Інтернет.

        Робота Центру  побудована за  принципом «Єдиного  офісу» та «Єдиного вікна»  де ведуть  прийом   адміністратори  та    Державний кадастровий  реєстратор державного земельного кадастру.

      

Адреса Центру  надання  адміністративних послуг :

92800 Луганська область

Біловодський район

смт. Біловодськ

вул. Центральна, 130

телефон/факс  (06466) 2-02-88

 

Адреса електронної пошти

cnap-belovodsk@ukr.net

 

адреса сайту

                                                                                                                          http://old.bv.loga.gov.ua/

 

 

Керівник центру  надання  адміністративних  послуг, адміністратор

Іванова Наталія  Олексіївна місце № 2

 

Адміністратори  Центру надання адміністративних  послуг

Артющенко Олена  Анатоліївна місце № 3

Хаблак Юлія Адамівна місце № 1

 

 Відділ ведення державних реєстраційних дій  Біловодської райдержадміністрації

Начальник відділу, державні реєстратор      Садчик Наталія  Володимирівна   місце № 6

державний реєстратор   Мележик  Ольга Володимирівна   місце № 7

 

Державний кадастровий  реєстратор державного земельного кадастру відділу держгеокадастру  у Біловодському  районі  Луганської  області

Череднікова  Анна  Сергіївна   місце № 5

 

||
Біловодська районна державна адміністрація
92800, Україна, смт. Біловодськ, вул.Леніна, 130
Тел. (06466) 9-16-31, факс 2-02-36
Веб-сайт: http://bv.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@bv.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bv.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Біловодська РДА